Vyriška dieta pagerinti potencijai

Ši dieta, tiksliau mitybos sistema, skirta tam, kad vyrai galėtų be vaistų atstyti savo pasididžiavimo veiklą ir teikti daugiau džiaugsmo žmonoms bei draugėms. Įdomu tai, kad netgi sėdimą darbą dirbantiems ir mažai judantiems žmonėms dažnai reikia tik pakeisti maistą, kad vėl grįžtų jaunystės jėgos.

Ši vyriška dieta tai daugiau rekomendacijos, kurių laikantis galima pagerinti savijautą. Žinoma, chroniškų ligų tai neišgydys. Tačiau galbūt sulaikys nuo eilinio „Viagros” ar panašaus preparato prikimo.

1.Atsisakykite arba iki minimumo sumažinkite suvartojamos arbatos ir kavos kiekius. Šiuos gėrimus geriau keisti arbata arba tyru vandenimi.

2.Sumažinti surūkomų cigarečių skaičių. Dar geriau jų pilnai atsisakyti.

3. Meniu privalo atsirasti vietos vaisiams ir daržovėms.

4.Atsisakykite apetitą skatinančių prieskonių ir padažų. Kūnas jums padėkos. Pomidorų padažuose ir majoneze tiek riebalų ir krakmolo, kad atskirai šių sudedamųjų dalių net nevalgytumėte.

5.Mažiau valgykite keptų patiekalų. Idealu, jei jų iš vis atsisakysite ir vartosite tik virtą bei troškintą maistą.

6.Kai tiesite ranką prie cukrinės, mintyse pakartokite patarlę „druska ir cukrus tai baltoji mirtis“. Gal tada atsiras noro gyventi ne taip saldžiai.

7.Atsisakykite konservuotų produktų. Rinkitės šviežius. Šiandien prekybos centruose bet kada galima rasti visko, ko širdis geidžia.

8.Dalis vyrų nemėgsta rauginto pieno produktų. Tai klaida. Kefyras, pasukos (pageidautina be saldiklių) padidina seksualines galias.

9.Esminė taisyklė – valgykite kuo mažiau riebios mėsos. Kiaulieną ir jautieną keiskite paukštiena ir žuvimi. Retkarčiais lašinukai nepakenks, bet kasdieninė kiaulės koja ar ausis su alumi tikrai nepagerins jūsų pajėgumo lovoje.

Šios paprastos taisyklės ne tik padidins potenciją, bet ir pagerins bendrą savijautą.

Panašūs straipsniai