Dietologai tikina, kad tokie produktai, kaip kruopos, net jei jos nevirtos, šviežios daržovės, vaisių luobelė, duona iš grubaus malimo miltų tai produktai, kuriuose ypatingai daug ląstelienos.
Svarbu tai, kad šie produktai būtų tinkamai paruošti (pageidautina, kad būtų kuo mažiau mechaniškai apdoroti – paprasčiau tariant, kuo mažiau susmulkinti ar sumalti) ir juos rekomenduojama vartoti kasdien. Jei tokių produktų valgysite nuolat, nereikės papildų. Palaikyti tinkamą žarnyno veiklą ir pagerinti sveikatai užteks natūraliai gaunamos ląstelienos.
Pakeitę mitybą jau po kelių mėnesių pajusite, kad jūsų imuninė sistema tvirtėja, o ligos „limpa“ ne taip greitai, kaip anksčiau.
Kitas kelias, kurie nori maitintis teisingai ir tam negaili pinigų, gali rinktis specialiai paruoštus papildus – tiesiog pridėti virtuvinį šaukštą koncentruotos ląstelienos į maistą, pavyzdžiui, salotas. Tačiau dietologai pataria tokią „sintetinę“ ląstelieną vartoti ne ilgiau kaip mėnesį. Pavyzdžiui, jei prieš tai sirgote ir gėrėte antibiotikus, o dabar mėginate kuo greičiau atstatyti žarnyno mikroflorą. Visgi mokslininkai tikina, kad naudingiausia ne tokia, o natūraliuose produktuose esantys natūralios sudedamosios medžiagos. Jos kur kas geriau ir greičiau įsisavinamos nei perdirbtos.