Penkiasdešimtmetė su dvidešimtmetės kūnu

Vienos Kinijos provincijos gyventoja tarsi susprogdino Facebook kai parodė savo kūno nuotraukas. Damai penkiasdešimt metų, tačiau vizualiai ji atrodo beveik dvigubai jaunesne. Apie šią istoriją rašo „Daily Mail“.

Įdomu tai, kad rezultatas pasiektas ne plastinės chirurgijos, o sveiko gyvenimo būdo, pagalba. Tiesa, laikytis griežto režimo ir nuolat treniruotis reikėjo dešimtmečius.

Kaip rašo laikraštis, Ye Wen, kai jai sukako trisdešimt metų, pradėjo kasdien plaukioti ir vaikščioti į treniruoklių salę. 2016 m. kovą moteris, turinti sūnų, perplaukė Malakijos sąsiaurį ir ketina įveikti Changan upę, tekančią Pietų Korėjoje.

Wen atvirauja, kad viliasi, jog net sulaukusi 80 metų galės dėvėti bikini. Tikslo siekti padeda ir gerbėjai, kurie skatina sveiko gyvenimo būdo propaguotoją nesustoti ir žavisi jos fizine forma. Gana dažnas atsiliepimas skamba: „atrodai nuostabiai, tavo kūnas toks pat, kaip dvidešimtmetės.“

Toks gebėjimas išlaikyti jaunystę ne vienintelis. 2015 m. spalį Elen Zektor, kuriai 63 metai, Instagram socialiniame tinkle išgarsėjo tuo, kad įgijo fitneso trenerio diplomą ir sukūrė savo treniruočių video kursą. Jos paskyrą seka daugiau kaip 118 tūkstančių gerbėjų, kuriuos domina tai, kad treniruotis pagal Zektor metodiką gali ir vyresnio amžiaus žmonės, neturintys specialaus pasiruošimo. Be to, daugumai pratimų nereikia specialios įrangos. Kaip pasakoja Zektor, šią metodiką ji kūrė moterims, kurios negalėjo įpirkti sporto klubo abonemento.

63 metų amerikietė, išaugino penkis vaikus ir jau turi keturis anūkus. Jie kviečia žmones „tiesiog iš savo kūno nedaryti sąvartyno ir taisyklingai maitintis.“ Sulaukusi populiarumo, amerikietė atidarė savo sporto klubą ir pradėjo sveikų sulčių bei gėrimų gamybą

Panašūs straipsniai