Pakaitinė kefyro iškrovos diena

Moterys, siekdamos idealios talijos ir klubų, išmėgina visas įmanomas dietas. Viena iš savotiškų maisto sistemų, tai vadinamoji pakaitinė kefyro dieta. Jos privalumas tas, kad žmogui ilgam laikui nereikia drastiškai keisti mitybos įpročių ir kankintis badaujant.

Šios sistemos, ar iškrovos dienų – galima pavadinti ir taip – esmė ta, kad dienos, kai laikomasi kefyro dietos, keičiamos su dienomis, kada mityba neribojama. Racionas ir kiek laiko taip maitintis nusprendžiama pagal tai, kokių rezultatų tikimasi pasiekti. Jei antsvoris didelis, patartina šiek tiek riboti produktus ir „laisvomis“ dienomis.
Prieš imdamiesi šios dietos, pasikonsultuokite su medikais.

Pakaitinė kefyro dieta
Daugumai norinčių numesti svorio priimtiniausia sistema, kai įprastinės mitybos dienos kaitaliojamos su dietinėmis. Taip lengviau ištverti kalorijų trūkumų ir ilgam laikui nereikia atsisakyti įprasto maisto. Šis metodas patrauklus ir tuo, kad svoris krinta pakankamai greitai. Tačiau čia reikia parašyti keletą pastabų. Norint, kad rezultatas būtų ilgalaikis, netgi „įprastomis“ dienomis turėsite sumažinti valgomų angliavandenių ir riebalų kiekį.

Kitaip organizmas greitai išmoks per įprastinio maisto dienas kaupti riebalines atsargas, kad kefyro dietos metu nejaustų diskomforto. Jei taip nutiks, jūsų svoris ypatingai svyruos. Tai nėra gerai ir, kad taip nenutiktų, visgi rekomenduojama nepasitikėti vien tik dieta, bet pakeisti visą mitybos sistemą ir atsisakyti nesveikų produktų – turinčių daug cukraus ir riebalų.

Pakaitinė kefyro dieta ir sveiko maisto dienos
Tai kur kas griežtesnė sistema nei įprastinė, kai po iškrovos dienos vėl galima valgyti ką nori. Visgi, dėl griežtų reikalavimų, šis lieknėjimo būdas ne toks populiarus, kaip tas, kur valgyti galima viską.

Rekomenduojama iškrovos dienomis laikytis standartinės kefyro dietos, o kitomis rinktis nekaloringą racioną.
Pirmiausia reikia išanalizuoti tai, ką iš vis valgote ir atsisakyti keptų, riebių ir saldžių patiekalų. Juos, tam, kad gautumėte visus reikalingus vitaminus ir mineralus, keiskite varške, žuvimi, liesa mėsa, vaisiais ir daržovėmis. Tinka viskas, kas turi pakankamai naudingų medžiagų, o dienos kalorijų norma per dieną neviršija 1500 kcal.
Jei laikysitės šių taisyklių, jūsų riebalai sėkmingai degs ne tik per iškrovos, bet ir visas kitas dienas.

Dar vienas svarbus niuansas – prieš pradėdami mesti svorį ir keisdami mitybą pagalvokite, kaip išeisite iš šios dietos – reks susitaikyti su mintimi, kad norint ilgalaikio rezultato atsisakyti kai kurių produktų, ar bent sumažinti jų kiekį, teks visam gyvenimui. Kitaip sunkiai pasiektas svorio kritimas bus trumpalaikis. Riebaliukai grįš su kaupu. Siūloma ypatingai saugotis vadinamų sūpuoklių – kai žmogus, ilgai valgęs nekaloringą maistą, staiga „nutrūksta“ ir iš karto po dietos atsigriebia bei dideliais kiekiais valgo daug kalorijų turinčius patiekalus. Organizmas, kuris buvo strese, nes gavo per mažai kalorijų, tiesiog pradeda kaupti atsargas ir sparčiai atstatinėja sunkiai panaikintą riebalinį sluoksnį. Sunkiai pasiektas svorio kritimas eina šuniui ant uodegos.

Panašūs straipsniai