Lazaras Angelovas – dieta ir treniruotės

Vieniems patinka kultūristai, kurie iš arti panašūs į genetiškai modifikuotus monstrus, tokie, kaip daugkartiniai „Olimpijos“ nugalėtojai Roni Kolemanas (Roni Koleman) ar Džėjus Katleris (Jay Cutler), kitiems labiau prie širdies „kuklesni“ atletai. Pastaraisiais metais vis populiaresnis vadinamasis men’s physique, kur svarbiausias rodiklis estetika ir reljefiški raumenys. Vienas iš tokių atletų, žavintis milijonus, bulgaras Lazaras Angelovas (Lazar Angelov).

Būtent tokie fitneso atstovai, kaip Angelovas, o ne raumenų kalnai įkvepia milijonus žmonių, nes be ypatingo reljefo, jis pasižymi ir puikiai išvystytais raumenimis.

Pradėjo nuo krepšinio

Šiandien Angelovas dirba asmeniniu treneriu, fitneso modeliu, dalyvauja kultūrizmo varžybose. Nors, tiesą sakant, šis žmogus į sportą atėjo lietuviškai – pradėjo žaisti krepšinį ir išaugo iki profesionalo. Jis atstovavo savo šalies rinktinę. Kai sukako 18 metų, jaunuolį pašaukė į kariuomenę, kur ir susižavėjo fitnesu, arba kūno ruošyba, kaip siūlytų sakyti mūsų kalbininkai.

Nuo 2006 metų jis jau reguliariai dalyvauja ir laimi kultūrizmo varžybose.

Jo pagrindinis pranašumas – fantastiškas reljefas, nors tuo metu sportininkas nebuvo toks žinomas, kad vien iš savo veiklos galėtų investuoti į kokybiškus maisto papildus ir griežtai laikytis mitybos režimo bei dietos. Norint pragyventi, jam teko plušėti dviejuose darbuose. Dieną būsima Instagram ir Facebook žvaigždė (šiandien modelis turi milijonus gerbėjų) treniravo žmones sporto klube, naktį dirbo apsaugininku.

Lazaro Angelovo treniruočių sistema

Lazaras treniruojasi 5 kartus per savaitę, tačiau jo sistemos esmė toli gražu ne kardio, kaip būtų galima spėti pagal raumenų masę ir reljefą. Jo pagrindas – baziniai pratimai su gana rimtais svoriais. Be to, didelius svorius atletas mėgsta ir tada, kai kaupia raumenų masę ir tada, kai laikosi dietos, kad reljefas būtų ryškesnis.

Be to, bulgaras, kuris dėl didesnio efekto dažnai keičia pratimus, visada atlieka tris: mirties trauką, pritūpimus su štanga ant pečių ir štangos spaudimą gulint.

Paprastai atlieka 3-4 serijas po 5 arba 9 pakartojimus. Vieną dieną treniruoja vieną raumenų grupę.

Kai reikia kardio, Lazaras nepasižymi originalumu – jo prioritetas bėgimas. Tačiau čia jis skiriasi nuo daugumos sporto salių fanatikų – bėgioja gryname ore. Tai gali būti parkas, stadionas ar netgi gatvė. Bėga netgi šaltu oru.

Tam, kad „nesudegintų“ raumenų, kultūristas propaguoja sprintą – 100, 200 arba 400 metrų. Įdomu tai, kad šiose distancijose jis kiekvieną kartą stengiasi pagerinti asmeninį rekordą, kad treniruotė būtų kuo efektyvesnė.

Lazaro Angelovo dieta

Visas dienos mitybos režimas paskirstytas į 5-6 valgymus.

Pusryčiai. Tai pirmasis valgis. Paprastai omletas ir arbata su medumi.

Priešpiečiai. Po poros valandų po pirmojo valgymo, Lazaras valgo sumuštinį su sūriu arba tunu ir išgeria stiklinę pieno arba kefyro.

Pietūs. Paprastai atletas į meniu įtraukia tokius produktus, kaip ryžiai, bulvės, vištos krūtinėlė, tunas ir karbonadas. Taip pat suvalgo du kiaušinio baltymus.

Pavakariai. Penktas valgymas. Paprastai tai bananai ir avižinė košė. Visa tai užgeriama arbata su medumi.

Vakarienė. Čia, kaip ir pietų metu, vištienos krūtinėlė, ryžiai, grikių kruopos, tunas, mėsa (jautiena arba kiauliena).

Angelovas nevengia ir sportininkams skirtų maisto papildų. Pagrindiniai priedai BCAA, proteinas ir gliutaminas.

Asmeninis puslapis http://www.lazarangelov.com/

Panašūs straipsniai