Kobido veido masažas jaunai atrodančiai odai pasiekti

Ar norėtumėte atrodyti jaunesnė? Ar jaučiatės tarsi jau derėtų galvoti apie odos tempimo procedūrą, tačiau vis nedrįstate? Estetinė chirurgija jus šiek tiek gazdina? Tuomet kobido masažas veidui yra tai, ko jums reikia. Iš tiesų ši japonų technika sukuria natūralų veido odos kėlimo efektą nenaudojant jokio invazinio metodo ir neatliekant operacijos.

Kas yra kobido masažas?

Kobido žodis reiškia „buvęs kelias į grožį“, o jo šaknis galima rasti kinų tradicinėje medicinoje. Tačiau Kobido veido masažas iš tikrųjų gimė po daugelio metų Japonijoje, kur samurajai darė sau veido masažus, kad nusiramintų po intensyvių mūšių. Imperatorienė vieną dieną suprato, kad šis masažas suteikė jiems ryškesnius bruožus ir pasinaudojo gimusia mintimi. Net jei nesame tikri, kad ši istorija yra 100% teisinga, Kobido veido masažas nuo tada žinomas kaip imperatorių masažas.

Šios technikos paslaptis slypi greitų ir lėtų rankų judesių derinyje, siekiant pagerinti gilų veido, kaklo ir viršutinės krūtinės dalies kraujotaką. Masažas įvairiu greičiu yra būtinas, nes tai leidžia sunaikinti negyvas ląsteles ir skatinti elastino ir kolageno gamybą, kurie yra itin naudingi mūsų odos sveikatai. Taip galima išgauti tikrą atjauninimo efektą: išlyginamos raukšlės, atstatomas apimtis ir, žinoma, oda tampa skaistesnė. Jau po pirmojo užsiėmimo jau galite pamatyti rezultatus, kurie vėlesniu laikotarpiu.

Kobido masažo privalumai

Kobido veido masažas gali ne tik atjauninti keleriais metais. Jis turi ir kitų naudingų galių sveikatai:

  • Mažina stresą;
  • Ramina ir atpalaiduoja;
  • Malšina galvos skausmus;
  • Sumažina veido raumenų įsitempimą;
  • Sumažina kai kurias virškinimo sistemos problemas;
  • Pagerina regėjimą.

Kobido masažas tinka tiek vyrams, tiek moterims. Procedūra trunka apie 1,5 val

Jei norite dar geresnių rezultatų, galite derinti kobido masažą su kitomis procedūromis. Itin daug dėmesio sulaukia elektroporacija –  neinvazinė, beadatinė mezoterapija. Tai turėtų būti jūsų prioritetų sąraše aukščiau, nei pavyzdžiui, depiliacija. Grožio procedūros leidžia ne tik atjaunėti, tačiau ir geriau jaustis.

Panašūs straipsniai