Kaip sulieknėti be dietologo

Gana dažnai žmonės, kurie turi antsvorio, gėdijasi savo kūno. Jie vengia eiti pas medikus ar, tuo labiau, į sporto salę. Tačiau sulieknėti, jei tik antsvoris nėra chroniškos ligos pasekmė, gali kiekvienas.Mitybos režimo pakeitimas
Pirmas žingsnis – reikia bent šiek tiek pakeisti mitybos režimą. Gana dažnai nutukimas atsiranda dėl to, kad paprasčiausiai nesilaikoma net elementaraus valgymo režimo. Pagrindinis patiekalas būna vėlyva vakarienė, pusryčiams tai, kas papuolė po ranka, arba diena pradedama iš vis tuščiu skrandžiu.

Jei sukaupsite bent šiek tiek valios ir po šeštos vakaro nebekimšite visko, ką radote šaldytuve, ryte nubusite praalkę. Tai sveikas apetitas, nes kūnui reikia energijos dienos pradžiai. Kai valgote vėlyvą vakarienę ir spjaunate į pusryčius, mūsų kūnas energiją priverstas kaupti riebaluose, nes žino, kad jos reikės pirmoje dienos pusėje.

Kitas pusryčių privalumas – kai nesate išalkę pietų porcijos natūraliai taps mažesnėmis. Tam, kad iki vakarienės vėl neišalktumėte kaip vilkas, vertas į meniu įtraukti ir užkandį. Likus valandai ar dviems iki vakarienės suvalgyti nedaug kalorijų turinčio maisto gabalėlį. Tai gali būti salotos, jogurto indelis, kefyras, šiek tiek vaisių. Kūnas gaunas kalorijų, kurių reikia normaliai veiklai, ir per vakarienę nebūsite toks alkanas, kad persivalgytumėte.

Kokios išsamios specialistų rekomendacijos skaitykite čia.

Panašūs straipsniai