Kaip priaugti svorio

Nors pasaulyje vis daugiau žmonių, kuriuos kamuoja antsvoris, yra ir šiek tiek žmonių. Kuriuos kamuoja pernelyg mažas svoris. Jie siekia bet kokia kaina padidinti kūno masę.

Mokslininkai šiems žmonėms parengė pasiūlymus, kaip elgtis ir kokio raciono laikytis, kad svoris pradėtų didėti, rašo „Zee News“.

Vienas iš patarimų valgyti kaloringus produktus ir tuo pačiu vartoti maistą, kuriame daug baltymų. Tai reiškia, kad dietoje turi būti kiaušiniai, mėsa, kurie kūnui teikia teikia baltymus ir tokie maisto pramonės gaminiai, kaip bananų traškučiai, džiovinti vaisiai, riešutai, kuriuose daug kalorijų.

Tačiau kai vartojate kur kas daugiau kalorijų nei reikia kūnui, būtina palaikyti gana didelį fizinį aktyvumą. Tik nepersistenkite su kardiotreniruotėmis – jos skatins kalorijų deginimą, medžiagų apykaitą ir neleis didinti kūno masę. Šią taisyklę puikiai žino kultūristai. Kai didina raumenų masę, jie pagrindinį dėmesį skiria vadinamiesiems baziniams sunkiosios atletikos pratimams ir svorio kilnojimui. Taip, jei taikoma tinkama mityba, didėja bendra kūno masė ir auga raumenys.

Kitas svarbus faktorius, be pakankamo kaloringumo ir reguliarios mitybos, tai poilsio režimas. Miegotis šešias valandas per parą ir save žadinti kava bei energetiniais gėrimais, neužteks. Reikia miegoti bent 8-9 valandas. Ilsintis kūnas turi daugiau laiko pailsėti ir atsigauti nuo streso, kurį patiria intensyviai treniruodamasis.

Beje, prieš pradedant valgyti patartina susilaikyti nuo vandens. Stiklinė vandens ar kito gėrimo tiesiog pripildys skrandį ir neleis suvalgyti visos porcijos, nes pasiūs klaidingą sotumo signalą. Be to, nustatyta, kad vanduo trukdo įsisavinti kalorijas ir tuo pačiu auginti kūno masę.

Panašūs straipsniai