Kaip pradėti lieknėti

Ne vienam pažįstamas jausmas kai, žiūrint į veidrodį, nenorima pripažinti, kad ten atsispindi tas pats žmogus. Bruožai lyg ir panašūs, tačiau dydis nė iš tolo neprimena tobulų formų. Taigi, kaip pradėti lieknėti ir stiprinti savo kūną.
Jei žmogus neserga tam tikromis ligomis, kūno masės indeksas jo paties rankose. Tiksliau, galvoje.

Požiūrio pokytis
Pirmiausia, pakeiskite požiūrį į gyvenimo būdą. Dietas, sportą ir kitas kūno ir sielos stiprinimo priemones nustokite vertinti kaip varginančią prievolę ir nuobodulį keliantį užsiėmimą.

Jokiu būdu neverskite savęs lieknėti ir atsisakinėti dalies produktų. Išmokite sulig kiekvienu dingstančiu riebalų kilogramu pajusti malonumą ir pergalės skonį. Iš anksto susitaikykite su mintimi, kad per kelias dienas ar per savaitę ryškių pasikeitimų nebus. Tačiau bėgant laikui pokyčiui bus puikūs.

Beje, panašiai save ruošia žmonės, kuriems tenka gyventi ir dirbti ekstremaliomis sąlygomis ir kurie gan dažnai patiria skausmą ir traumas. Skausmą ir sužalojimus jie vertina kaip natūralią gyvenimo dalį, kuri nekelia didesnio diskomforto.

Tikrosios priežasties paieškos
Norėdami pradėti lieknėti ir keisti gyvenimą, sau įvardinkite tikrąją tokių pokyčių priežastį. Kitaip ilgą laiką kamuoti kūną mažomis maisto porcijomis ir kankinančiomis treniruotėmis nepavyks. Vienus žmones keisti gyvenimą motyvuoja noras tapti patrauklesniais priešingos lyties atstovams. Kiti nori atsikratyti fizinio ir moralinio diskomforto. Trečius į naujas vėžes įstato vizitas pas gydytoją ir prasidedančių sunkių ligų prognozės.

Be šių priežasčių egzistuoja dar viena – mada. Ant žurnalų viršelių ir stiliaus portaluose puikuojasi tik idealios figūros modeliai. Paaugliai ir jaunos moterys siekia tapti panašūs į šiuos personažus. Jei jūsų stimulas tapti madingu, mintis apie dietą meskite iš galvos ir džiaukitės tokiu kūnu, kokį turite. Modeliai gyvena iš savo išvaizdos ir tam gali skirti kur kas daugiau laiko ir resursų nei jūs. Be to, tobula žurnalinė forma toli gražu nereiškia sveikatos.

Bendraminčių paieška
Lengviausias būdas pakeisti gyvenimą ir savo figūrą – rasti bendraminčių. Bendradarbiavimas ir netgi kolegiškas varžymasis puiki motyvacija. Kai dietos ir sportas sujungiamas su azartu, pasiekimai būna fantastiški. Kiekvienas nudegintas riebalų gramas taps pasididžiavimo objektu ir kils noras tobulinant kūną eiti dar toliau.

Kur rasti bendraminčius? Tai kaimynai, bendradarbiai, seni draugai. Draugų verta ieškoti ir socialiniuose tinkluose bei sveiko gyvenimo būdo forumuose.

Priemonių pasirinkimas
Mesti svorį reikia patiriant malonumą. Todėl ieškokite pačių lengviausių ir maloniausių metodų. Vaikytis super rezultato neverta. Medikai sako, kad lieknėti daugiau kaip 3 kilogramus per mėnesį pavojinga ir gali kenkti sveikatai. Geriau rinkitės ne žaibiško rezultato, kuris taip pat žaibiškai ir dings, siekimą, bet gyvenimo būdo keitimą.

Sporto šaką taip pat pasirinkite ne tą, kurią patarė koks nors sveikatingumo guru, bet tą, kuri patinka jums. Šokiai kalorijas degina taip pat efektingai, kaip ir mankšta treniruoklių salėje. Masažas ir pirtis jus įtikins, kad lieknėjimo procesas gali būti ypatingai malonus.

Malonus apsiprekinimas
Niekas taip neskatina noro pakeisti kūno linijas, kaip galimybė „įlįsti“ į madingus drabužius, kurie iki tol buvo prieinami tik jaunai kaimynei iš gretimos laiptinės. Jei norite gauti motyvą laikytis dietos, pirkite keliais dydžiais per mažą brangų rūbą ir jį laikykite prieš akis. Kilogramai tirps tiesiog akyse.

Etalono pasirinkimas
Tam, kad motyvacija neprisėsti prie torto niekur nepabėgtų, virtuvėje pakabinkite mėgiamo aktoriaus ar sportininko portretą. Vienas žvilgsnis į idealų kūną atgrasys nuo bandymo be grafiko praverti šaldytuvo duris.

Atsikratykite baimių ir abejonių
Paprastai geriems ketinimams tapti sveiko gyvenimo būdo pasekėju sutrukdo pasąmonė. Būtent dėl pasąmonės žmonės bijo permainų ir netiki savo sėkme. Iš tikrųjų, tai kas gi baisaus nutiks jei iki galo neišlaikysite dietos? Tai reiškia ne tai, kad nieko nesugebate, o tiesiog tai, kad reikia paieškoti metodikos, kuri jums tiks geriau.
Neverskite savęs lieknėti. Raskite priežastį ir tinkamą progą imtis permainos. Tada gyvenimo pokyčiai bus ne košmaras, o džiaugsmas.

Panašūs straipsniai