Kaip numesti riebalus nuo pilvo

Kaip numesti riebalus nuo pilvo domina ne tik jaunas mamas. Dingusi talija šiais stresų ir greito maisto laikais tarsi galvos skausmas kamuoja vis daugiau vyrų ir moterų. Pateikiame kelis būdus, kaip figūrai sugrąžinti patrauklias linijas.

Specialios priemonės ir masažas
Kai kurie ekspertai tikina, kad vienas iš efektyviausių kovos su pilvo riebalais būdų – masažas. Tačiau tai nereiškia, kad pilvą reikia minkyti ypatingai aktyviai. Užtenka lengvo lašinukų sujudinimo. Svarbu šiluma, todėl, jei masažuojate savarankiškai, tai galima daryti duše.
Naudinga problemišką kūno vietą įtrinti specialiomis masažuojančiomis kempinėmis ar tiesiog pamankštinti stipria vandens srove. Tinka ir kontrastinių temperatūrų dušas. Judesiai turi priminti skaičių “8”. Tačiau stipriai netrinkite bambagyslės. Šią vietą galima tik švelniai pažnaibyti.
Prieš masažuojant pilvuką galima patepti specialiais kremais, skirtais naikinti celiulitą ir riebalus. Tačiau vien tepalai sulieknėti ir numesti svorį nepadės.

Liposakcija
Tai vadinamasis riebalų nusiurbimas – pats drastiškiausias būdas, kurio paprastai imamasi tik tada, kai nebepadeda tradicinės priemonės – dietos ir sportas.
Iš kitos pusės, nors tai ir ne pats pigiausias, tačiau efektyviausias būdas, duodantis užtikrintus rezultatus.
Šiandien, skirtingai nei prieš keletą metų, klientui riebalų nusiurbimas nebe toks skausmingas. Po operacijos atsigaunama greičiau, nes naudojamas ne tik skalpelis, bet ir riebalus suskaldantis ultragarsas.

Žarnyno valymas
Žarnyno valymas ir įvairios klizmos leidžia vizualiai sumažinti pilvą. Susikaupusios dujos išpučia pilvo sienelę.
Kovai su šia bėda naudojamos ne tik klizmos ir kitos drastiškos priemonės, bet ir laisvinamieji vaistai, specialios dietos. Tačiau nesuklyskite – dauguma išvardintų priemonių nemažina riebalinio sluoksnio, tik vizualiai šiek tiek sumažina pilvą.

Fiziniai pratimai
Jei norite sumažinti riebalų sluoksnį verta daugiau dėmesio skirti sportui. Tai leis „pertvarkyti“ ne tik vieną kurią nors probleminę kūno vietą, bet ir sustiprinti visą kūną ir pagerinti bendrą savijautą.
Pateikiame keletą pratimų, kurie jums gali padėti.

1. Atsistokite ir pasilenkite į priekį. Kojos šiek tiek sulenktos. Giliai įkvėpkite ir staigiai iškvėpdami su jėga įtraukite pilvą. Keletą sekundžių likite tokioje pozoje – pilvo raumenys turi būti įtempti. Pratimą kartokite bent 10 kartų.
2. Atsigulkite ant nugaros. Galva ir pečiai ant pagalvės. Įtraukite pilvą ir įtemptais raumenimis pabūkite keletą sekundžių. Pratimą kartokite 10 kartų.
3. Atsigulkite ant nugaros, rankos už galvos, kojos sulenktos, pėdos padėtos ant neaukšto suoliuko. Pakelkite galvą ir stenkitės smakru pasiekti krūtinę. Tuo pačiu nuo grindų atplėškite mentes ir įtempkite pilvo raumenis. Tokioje pozoje pasistenkite išsilaikyti kaip galima ilgiau. Kartokite 3-5 kartus.
4. Sėdėdami ant suoliuko pėdas užkiškite už atramos ir lenkitės atgal stengdamiesi galva pasiekti grindis. Kartokite 3-5 kartus.

Panaikinti ar sumažinti pilvo riebalus pakankamai sudėtinga, tačiau įdėjus pastangų tai pavyks. Tuo pačiu neužmirškite, kad tokios priemonės, kaip specialūs tepalai, masažas ir fiziniai pratimai neduos efekto jei nepakeisite savo mitybos įpročių.

Panašūs straipsniai