Kaip išvengti didelių išlaidų apsiperkant šiuolaikinėse parduotuvėse

Internetinės ir fizinės parduotuvės šiandien tampa vis kūrybingesnės ir išradingesnės siekiant pritraukti daugiau naujų klientų ir gauti didesnį pelną. Tačiau jei apsipirkinėsite išmintingai ir suprasite, kaip reikšmingai jūsų krepšelio kainą gali sumažinti akcijos ir nuolaidos, sutaupyti apsiperkant jums bus gerokai paprasčiau.

Apeikite dinaminių kainų taikymą

Ar kada nors esate girdėję apie dinaminių kainų taikymo strategiją, kurią šiomis dienomis dažnai pasitelkia internetinės parduotuvės? Jei ne, tuomet pats metas su šia strategija susipažinti. Jei manote, kad el. parduotuvėse kiekvienam klientui matomos kainos yra vienodos, labai klystate.

Dažna el. parduotuvė taiko dinamines kainas, o tai reiškia, kad kainos vartotojams yra pateikiamos atsižvelgiant į jų būvimo vietą, naršyklės ir apsipirkimų istoriją bei konkretaus produkto dabartinę paklausą. Ar kada nors buvote atradę labai pigią prekę, o kitą dieną jos kaina jau buvo pakilusi 30 %? Tai nėra atsitiktinumas. Tai yra dinaminė kainodara. Todėl jei norite viso to išvengti ir mokėti mažiau, turėtumėte keisti naudojamas interneto naršykles, naršant po el. parduotuves būti atsijungus iš savo socialinių tinklų paskyrų, reguliariai išvalyti savo naršymo istoriją, nepamiršti apie anoniminio naršymo galimybę ir pasitelkti kitas priemones, padedančias išvengti sekimo.

Akcijų ir nuolaidų leidiniai

Norite daugiau sutaupyti? Apsipirkite tinkamu metu – jums aktualioms prekėms akcijos ir nuolaidos yra taikomos ne kiekvieną dieną. Tačiau jei jums tam tikros prekės nereikia čia ir dabar, jūs galite luktelėti akcijų ir nuolaidų, padedančių sumažinti jūsų patiriamas išlaidas.

Žinoma, galite teigti neturintys pakankamai laisvo laiko, kad galėtumėte reguliariai peržiūrinėti skirtingų parduotuvių taikomą kainodarą, ieškant palankiausių akcijų, tačiau to daryti jums tikrai nereikia. Nuolaidų ir akcijų leidiniai gali palengvinti palankiausių pasiūlymų sekimą. Jums tereikia užsiprenumeruoti akcijų leidinius ir visuomet būsite laiku informuoti apie patraukliausias kainas.

Naudokitės nuolaidų kuponais ir kodais

Kiek kartų iki šiol buvote akimirksniu išmetę jums suteiktus nuolaidų kuponus ar jų apskritai nesutikę paimti, kuomet juos jums duodavo kasoje? Taip pat, kiek kartų pro savo akis praleidote jums el. paštu atsiųstus naujienlaiškius, kuriuose buvo pateikti nuolaidų kodai? Manėte, kad tai tik dar viena prekybininkų priemonė „išvilioti“ iš jūsų pinigus?

Ir nors tenka sutikti, kad nuolaidų kuponai ir kodai yra viena iš prekybininkų taikomų pardavimų skatinimui skirtų strategijų, tai taip pat yra ir veiksminga priemonė, padedanti sutaupyti. Todėl kai kitą kartą gausite nuolaidų kuponą ar jums bus suteiktas nuolaidos kodas, nenumeskite jo į šalį – niekada nežinote, kada nuspręsite apsipirkti vienoje ar kitoje parduotuvėje.

Prašykite didesnių nuolaidų

Manėte, kad yra nemandagu ir netgi nepadoru prekybininkų prašyti jums suteikti didesnę nuolaidą? Galvojate, kad tokiu atveju prekybininkai jus ims vertinti kaip nemokų ar „prastą“ klientą? Tačiau iš tikrųjų derybos šiuolaikinėse parduotuvėse yra visiškai įprastas procesas – ypač, kai yra kalbama apie didesnės vertės prekes arba didelį įsigyjamų prekių kiekį.

Todėl nepaisant to, kokioje parduotuvėje jūs nuspręsite apsipirkti, niekuomet nesigėdykite prašyti didesnių nuolaidų. Be to, jei naudojatės el. parduotuvėmis ir tam tikrose parduotuvėse jus dominančios prekės yra siūlomos žemesne kaina, tai gali tapti ir labai vertingu argumentu derantis dėl palankesnės kainos.

Naudokitės lojalumo programomis

Jums ne vienoje parduotuvėje buvo siūloma užsiregistruoti į lojalumo programą, tačiau tokio pasiūlymo kaskart atsisakydavote? Tačiau didžioji dalis lojalumo programų klientams yra nemokamos, t.y. jose siūloma dalyvauti be papildomo mokesčio.

Jei jūs esate dažnas tam tikros parduotuvės klientas, tapęs lojalumo programos nariu jūs galėsite pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis, anksčiau nei kiti gauti palankiausius pasiūlymus, nuolaidą prekių pristatymui ir kt. Ir net jei lojalumo programos kortelės išdavimas bus apmokestintas, jei esate dažnas pirkėjas, tai gali būti dėmesio vertas pasirinkimas.

Naudokitės kainų palyginimo platformomis

Internetinės kainų palyginimo platformos suteikia patogesnę ir greitesnę galimybę surasti žemiausią jus dominančios prekės kainą. Tačiau reikia atminti, kad tokiose platformose yra įtrauktos ne visos parduotuvės. Todėl jei jūs norite būti visiškai tikri, kad pasirinksite žemiausią kainą, turėtumėte skirti daugiau laiko ir kitų prekybininkų kainas palyginti tiesiogiai apsilankant jų el. parduotuvėse.

Panašūs straipsniai