Ką padovanoti jam 2022 metais?

Galvojate apie dovanas savo širdies draugui, vyrui, kolegai, viršininkui, broliui, tėčiui ar bet kokiam kitam brangiam vyrui? Tuomet skaitote kaip tik tą straipsnį, nes jame mes pasidalinsime geromis ir labai universaliomis dovanų idėjomis vyrui, kurios tiks 2022 metais. Kadangi progų, kada galima kažką dovanoti – daug, tai ir tų dovanų, kurias galima įteikti, yra nemažai. Štai keletas geriausių idėjų, kurias atrinkome. 

Laikrodis

Laikrodžiai yra labai klasikinė ir labai pozityviai nuteikianti dovana. Šiuolaikiniame pasaulyje jūs turite progą padovanoti ne tik įprastus, bet ir išmaniuosius laikrodžius. Tokia dovana yra universali, brangi (visomis prasmėmis) ir labai vertinga vyrui, kuris mėgsta nešioti laikrodžius. O nešioti juos mėgsta beveik kiekvienas. Svarbiausia yra parinkti tokį laikrodį, kurio dizainas gerai atspindėtų pačio vyro kertines charakterio vertybes arba stilių. Geromis kainomis laikrodžių galite įsigyti Varle.lt elektroninėje parduotuvėje – https://www.varle.lt/laikrodziai/

Belaidės ausinės

Šiuo metu laidinės technologijos po truputėlį palieka mūsų pasaulį ir visur, kur įmanoma, jas pradeda keisti belaidžiai sprendimai. Tas pats galioja ir garso perdavime bei muzikos klausyme. Nesvarbu ar dirbame, ar bėgiojame, ar išėjome daryti namų ruošos darbus, tampytis paskui save ir nuolat vargti su laidais yra tikrai bereikalingas galvos skausmas. Daug paprasčiau yra prisijungti belaides ausines ir viską girdėti be papildomo galvos skausmo. Belaidės ausinės tiks kaip dovana: artimam vyrui, kolegai, viršininkui ar beveik bet kam kitam.

Belaidis įrenginių įkroviklis

Ši dovana geriausiai tinka kolegai arba širdies draugui, kadangi jūs galite geriausiai suprasti jų poreikį naudotis tam tikrais įrenginiais, kurie išsikrauna. Belaidžiu būdu galima įkrauti tikrai ne visus įrenginius, dėl to yra svarbu tokią dovaną apmąstyti ir būti užtikrintai žinant, jog toks įkroviklis tiks dovaną gaunančio žmogaus technikai. Dėl to tokia dovana ir geriausiai tinka mūsų minėtais atvejais, kadangi kolegos ir antros pusės yra geriausiai susipažinę su tokiais poreikiais. 

Kvepalai

Kaip ir laikrodžiai, kvepalai yra tikrų tikriausia klasika, kada kalbame apie dovanas vyrams. Jūs galite vyrui išrinkti jums patinkantį kvapą arba padovanoti naują buteliuką jau pažįstamo ir labai mėgstamo aromato. Svarbu, kad kvepalus dovanotumėte tam vyrui, su kuriuo jus sieja romantiški ar bent jau šilti jausmai. Nepatariama dovanoti kvepalų viršininkui ar kolegai bei kitiems ištekėjusiems ar santykiuose esantiems vyrams. Tokia dovana gali būti laikoma labai intymia ir dėl to, vertėtų pasirinkti, kokiam vyrui ją skirsite.

Įrankių dėžė

Įrankių dėžę dovanoti geriausia: tėčiui, broliui, antrai pusei. Bet kuris iš šių vyrų yra, tikriausiai, daugiau ar mažiau susijęs su jūsų arba nuosava buitimi ir dėl to jiems tų įrankių reikia. Nesvarbu kokią tiksliai dėžę išrinksite, jie vis tiek ją papildys savo įrankiais ir priedais, dėl to jūs tik parinkite ergonomiškiausią arba talpiausią dizainą ir daugiau nesukite sau galvos.

Marškiniai

Marškiniai puikiai tinka antrai pusei, tėčiui arba broliui. Tokia dovana daugumai vyrų visada labai patinka, nes marškinių reikia daug ir dažnai. Vyrų rūbai dėvisi greičiau, nes jie jų turi mažiau už moteris (įprastai). Dėl to marškinių rotacija spintose yra gan greita ir tokią dovaną verta rinkti!

Piniginė

Jeigu užsuksite į Varle.lt ar kitą elektroninę parduotuvę, pamatysite, kad vyriškų piniginių pasirinkimas yra tikrai platus. Piniginės dėvisi ir dažnai plyšta, todėl jas keisti verta tikrai gana reguliariai (poreikis dažniausiai atsiranda kas ~1-3 metus). Piniginę dovanoti nereikia didelių žinių, o tokia dovana yra universali ir tiks beveik bet kokiam vyrui, nepriklausomai nuo to, koks ryšys jus sieja.

Plaukų formavimo priemonių rinkinys

Šitokią dovaną galite įteikti: antrai pusei, broliui, kambariokui ar draugui, su kuriuo gyvenate bute. Plaukų formavimo priemonių rinkinys, skirtingai nei kvepalai, nėra tokia intymi dovana ir ją galima parinkti universalesniam pažįstamų vyrų ratui. Šiame rinkinyje gali būti viskas, nuo plaukų želė iki barzdos aliejaus – rinkti galite jūs. 

Panašūs straipsniai