Vištos krūtinėlės iškrovos diena

Vištiena, kaip ir kita paukštiena, vadinama dietine mėsa, nes joje daug proteinų ir beveik nėra riebalų. Panagrinėkime, kaip vištienos krūtinėlę panaudoti iškrovos dienai, ir kokių kitų produktų reikės.

Kaip teisingai maitinitis iškrovos dieną
Iškrovos dieną galima valgykite tik mėsą, tačiau nebus didelis nusižengimas, jei įkomponuosite ir daugiau produktų. Tačiau mėsai vis tiek tenka pagrindinis vaidmuo. Be to, pageidautina atsisakyti druskos. Cukrus iš raciono pašalinamas visiškai. Iš riebalų leidžiami tik 1-2 šaukštai augalinio aliejaus. Paprastai juo skaninamos salotos.

Būtina sąlyga – daug skysčių, kurie padeda šalinti toksinus, atsirandančius skylant riebalams. Gėrimui rekomenduojama naudoti negazuotą vandenį, tačiau leidžiamos ir nesaldintos arbatos. Kai kuriose iškrovos dienos metodikose leidžiamos ir šviežiai spaustos sultys.

Iškrovai skiriamos 1-2 dienos per savaitę, tačiau prieš šias dienas ir po jų patartina bent dieną valgyti mažiau nei įprastai, kad organizmas pasiruoštų dietai. Paprastai per tokią iškrovos dieną netenkama 0,5-0,7 kilogramo.

Mono dienos – mėsa ir buljonas
Nuplaukite apie 500 gramų vištienos, ją užpilkite šaltu vandeniu ir virkite. Kai vanduo užvirs, nupilkite buljoną. Vėl pripilkite šalto vandens ir palikite virti. Dėl skonio įmeskite nepjaustytą svogūną, lauro lapelį, kelis pipirus. Jei norite, kad buljone būtų daugiau maistinių medžiagų, pridėkite daržovių – morkų, salierų, brokolių, porų.

Virtą mėsą išimkite iš buljono, skystį prakoškite ir išimkite daržoves.

Pati iškrovos diena turi kelis scenarijus. Pirmas – visą laiką gerkite tik buljoną (3 stiklinės) ir vandenį (4-5 stiklinės). Mėsą palikite namiškiams arba sau, kai grįšite į normalų maisto režimą.

Kitas variantas – virtą mėsą padalinkite į penkis lygius gabalėlius ir suvalgykite per dieną. Tarpuose gerkite buljoną, vandenį arba arbatą be cukraus.

Paskutinis variantas. Buljoną palikite rytojui, o mėsą suvalgykite per dieną. Užsigerkite vandeniu arba arbata. Jei pasirinkote iškrovos dieną be buljono, mėsą galite ne virti, bet kepti.

Vištos krūtinėlė ir greipfrutas
Šis iškrovos diena pagrįsta vištiena ir kokiu nors citrusiniu vaisiumi. Per dieną suvalgykite 2 maisto porcijas po 100-150 gramų kiekviena. Išgerkite pusę litro vandeniu skiestų šviežiai spaustų greipfruto sulčių ir suvalgykite 1-1,5 greipfruto vaisių. Tik juos reikia suvartoti ne vienu prisėdimu, o per keletą kartų.

Vištos krūtinėlė ir daržovės
Per dieną suvalgykite apie pusę kilogramų daržovių – tinka tos, kuriose nėra krakmolo. Racioną papildykite 200-250 gramų virtos vištos krūtinėlės. Išgerti bent du litrus vandens. Maistą išskaidyti atskiromis porcijomis ir stengtis valgyti lygiais laiko tarpais.

Vištos krūtinėlė ir neriebus kefyras
Per dieną suvalgykite tris porcijas virtos vištienos (viena porcija apie 80 gramų) ir išgerkite 3-4 stiklines neriebaus kefyro. Kai kurie renkasi ne kefyrą (tinka ir neriebios pasukos), bet pomidorų sultys.

Atsiliepimai
Išbandę vištos krūtinėlės iškrovos dieną apie ją atsiliepia pakankamai gerai. Kaip vienas iš privalumų įvardinama tai, jog nėra ypatingai stipraus alkio jausmas, kuris paprastai priverčia atsisakyti daugumos dietų.

Panašūs straipsniai