Gražiausi ir geriausi sodo baldai Jūsų sodybai

Nesvarbu, ar norite sodo baldų, kurie suteiktų malonumą pramogauti lauke, ar pageidaujate gultų, kurie sukurtų poilsio oazę prie pat galinių durų, mūsų pirkimo vadovas padės jums rasti – ir prižiūrėti – geriausius baldus.

Tačiau nuo ko pradėti? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokių tipų ir priedų jums reikia, iš kur pirkti ir kaip prižiūrėti naujuosius baldus, kad nereikėtų kasmet pirkti naujų. Štai keli variantai Jums:

Plastikiniai sodo baldai

Plastikiniai sodo baldai puikiai tinka, jei turite nedidelį biudžetą. Rasite daug įvairių stilių ir formų už nedidelę kainą. Tačiau jie gali būti ne tokie patvarūs ir tvirti kaip kitos medžiagos. Plastikas yra atsparus atmosferos poveikiui, todėl žiemą nereikėtų sandėliuoti. Tačiau dėl didelio karščio jis kartais gali deformuotis. Šis lauko baldu kompleksas taip pat yra surenkamas. Jei trūksta vietos, stenkitės rinktis komplektą, kurį galima krauti vieną ant kito, kad būtų užimtu mažiau vietos. Plastikiniai baldai yra vieni iš lengviausiai prižiūrimų tipų. Tereikia nuplauti nešvarumus šiltu muiluotu vandeniu. Baltas plastikas laikui bėgant gali šiek tiek pagelsti.

Mediniai sodo baldai

Mediena yra puikus pasirinkimas, jei jūsų sodybos tema yra natūrali. Jei pasirinksite tinkamą rūšį, tai bus tvirtas ir ilgaamžis jūsų sodo priedas. Spygliuočių mediena, pavyzdžiui, pušis ir kedras, kainuos pigiau, tačiau ji labiau tinka vidaus baldams ir ją reikėtų nuolat saugoti nuo gamtos stichijų.

Brangesni kietmedžiai, pavyzdžiui, tikmedis ir eukaliptas, tarnaus ilgai ir, jei kasmet bus tepami aliejumi ir dažomi, turėtų natūraliai išsilaikyti. Tokie pardavėjai kaip Vidaxl siūlo tokius baldus. Vidaxl lauko baldai yra puikus pasirinkimas tiems kurie nori komforto ir puikios kainos mišinio.

Metaliniai sodo baldai

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio ir patvaraus daikto, metalas gali būti kaip tik jums. Jis tvirtas ir atsparus atmosferos poveikiui – tik įsitikinkite, kad pasirinkote rūdims atsparų komplektą – ir gali būti paliekamas lauke ištisus metus. Tačiau dauguma jų yra su pagalvėlėmis, kurias, kai drėgna ar šalta, reikės laikyti atokiau. Taip pat reikės būti atsargiems, kad nenusidegintumėte prisiliečiant esant labai karštam orui. Daug rinkinių yra minimalistinio dizaino, o kai kurie jų bus sulankstomi – tai puiku, jei turite mažesnį sodą ar balkoną.

Kaina skiriasi priklausomai nuo rinkinio tipo ir dydžio.

Rotango Lauko Baldai

Yra dviejų rūšių rotango – natūralus ir sintetinis. Abiejų rūšių gaminiai yra pinti, todėl puikiai atrodo įvairių spalvų ir tinka visų tipų erdvėms. Nors natūralus pintas rotango audinys yra tvirtas ir puikiai atrodo, jis nėra atsparus atmosferos poveikiui, todėl dauguma lauko baldų bus gaminami iš sintetinės polietileno dervos. Aukštos kokybės derva yra itin atspari atmosferos poveikiui, todėl puikiai tinka sodo baldams visus metus, be to, ji bus pigesnė nei natūralūs variantai.

Panašūs straipsniai