Abdominoplastika – pilvo plastika ne tik moterims

Nukaręs pilvas, atsikišęs pilvas – abu vienodai atrodo neestetiškai. Padidėjusį pilvą ar pakitusią pilvo formą gali lemti ne tik netinkama mityba, genai, bet ir nėštumas, o panorėjus atgauti pilvo formą sportas padeda ne visada. Daugelis ryžtasi pilvo plastikos operacijai.

Kas yra pilvo plastika?

Abdominoplastika – pilvo ir bambos plastika. Pilvo plastikos prireikia, kai deformuojasi pilvo raumenys ir pilvo apačioje atsiranda kabančios odos, strijų. Taip pat, po gimdymo dėl diastazės (prasiskyrus tiesiesiems pilvo raumenims) arba po staigių svorio pokyčių. Netiesa, kad odos ir riebalų perteklius gali kamuoti tik apkūnius žmones, tai ištinka ir lieknus žmones. Norint padailinti pilvą galima sportuoti ar laikytis dietų, bet tai ne visada veiksminga. Prasiskyrę pilvo raumenys sporto dėka sustiprėja, tačiau pilnai nesusiglaudžia. Didelis raumenų prasiskyrimas yra pavojingas sveikatai ir netgi gyvybei, esant tokiam sportas ir dideli fiziniai krūviai netgi nerekomenduotini. Tada belieka rinktis pilvo plastiką.

Kartu su pilvo plastikos operacija galimos ir gretutinės operacijos: riebalų nusiurbimo, Cezario pjūvio rando dalinis panaikinimas.

Operacija padės paslėpti po gimdymo atsiradusius defektus, bet netrukdys kitam nėštumui ateityje. Tiesa, po kito nėštumo yra didelė rizika pilvo raumenims vėl prasiskirti, todėl dažniausiai pilvo plastiką rekomenduojama atlikti, kai pastoti nebeplanuojama. Strijos pašalinamos tik tuo atveju, jei jos yra ant perteklinės odos.

Pilvo plastika vyrams

Vyrams dėl riebalų kaupimosi pilvo viduryje ši operacija nebus veiksminga. Pilvo plastikos operaciją vyrai taip pat gali rinktis dėl estetinio poveikio: kai pilvas subliūkšta numetus svorio, ar nukąra, dėl susidariusio odos pertekliaus.

Padailinti kūno kontūrus galima atliekant vadinamojo ,,gelbėjimosi rato’’ riebalų nusiurbimą nuo juosmens srities. Tai efektyvi ir sveikatai naudinga procedūra, dėl gerokai sumažėjusio riebalinio sluoksnio pasitarnaujanti kaip infarkto profilaktika.

Pilvo plastika – ne stebuklinga išeitis

Net atlikus pilvo plastikos operaciją nereikia tikėtis, kad jos poveikis išliks savaime. Svarbu nepamiršti sveiko gyvenimo būdo. Operacija nesuformuoja pilvo preso – tam pastangų turės įdėti pats pacientas. Taigi, po operacijos nuo jūsų pastangų priklausys pilvo išvaizda.

Vyrams operacija yra paprastesnė, pooperacinis laikotarpis lengvesnis ir vidutiniškai tris kartus trumpesnis. Įprastas fizinis krūvis leidžiamas maždaug po mėnesio. Moterims operacija būna sudėtingesnė, jei po nėštumo reikia susiūti prasiskyrusius raumenis.

Tiek vyrams, tiek moterims nereikia nerimauti dėl rando. Operacijos metu pjūvis atliekamas nuo klubo iki klubo, kuo žemiau tam, kad randą būtų galima paslėpti po apatiniais drabužiais. Randas ilgainiui natūraliai išblunka.

Kur kreiptis dėl pilvo plastikos?

Grožio Akademija – tai estetinės medicinos ir estetinės chirurgijos klinikos, kuriose vykdomos medicininės ir kosmetologinės procedūros su profesionalių gydytojų priežiūra. Atvykę į konsultaciją sužinosite apie jums rūpimą operaciją, jos eigą bei gijimo procesą.

Rūpinimasis dailia išvaizda įmanomas tiek moterims, tiek vyrams. Kai vien pastangų sportuojant neužtenka, jums gali padėti pilvo plastikos procedūra.

Panašūs straipsniai