Lieknėjimas – 8 pagal kalorijas subalansuoti valgiaraščiai namų sąlygoms


Pradedam kūną „atstatyti“ į tas vėžes, kurių norime. Tai nėra taip lengva, kaip daugelis tikisi, o profesionalaus dietologo konsultacijos pakankamai brangios.

Aštuoni skirtingi racionai, kuriuos pateikiame, leis lengviau kontroliuoti maistą ir jis nenusibos. Psichologiškai taip lengviau nei kasdien valgyti tą patį.

Šis metodas skirtas tiems, kurie nori pamėginti savarankiškai. Tačiau iš karto įspėjame, kad tai nėra medicininė dieta, skirta gydyti vienai ar kitai ligai. Prieš imanti bet kokių pokyčių patartina atlikti kraujo tyrimus ir pasikonsultuoti su šeimos gydytoju. Juk mes norime pagerinti sveikatą ir savijautą, o ne sujaukti organizmo veiklą. Ilgai laikantis griežtų dietų gali sutrikti hormoninis fonas, atsirasti kitų sveikatos bėdų.

Kitas niuansas, kurį būtina žinoti, tai, kad ilgai laikyti mažai kaloringos dietos nepatartina, nors būtent energijos, kurią naudoja kūnas, stygiumi ir paremtos visos dietos, ar tai būtų Dukano, Atkinsono, Viduržemio, Paleo. Visų dietų racionai, kokie bebūtų ingridientai, paremti kalorijų deficitu – žmogaus organizmas suvartoja daugiau energijos nei gauna iš maisto.1500 kalorijų dauguma vidutinio sudėjimo žmonių per parą sunaudoja ramybės būsenoje. To pilnai pakanka lėtai metant svorį. Dar žemiau „leisti kartelę“ ir užsiimti praktiškai badavimu, nerekomenduojama net visiškai sveikiems žmonėms. Sveikas mitybos planas ir sveikas protas sako, jog rezultato reikia siekti lėtai. Tada jis ilgiau išliks.

Jei norite prisijungti prie mūsų klubo ir pamatyti šį, bei daugelį kitų mitybos racionų bei dietų, jums čia.

Trumpa įžanga. Produktai turi būti kuo „grynesni“. Jei kiaušinis, tai tiesiog virtas, ne keptas su aliejaus ar sviesto priedais ir padažais. Jogurtas ir dribsniai be pridėtinio cukraus, medaus, saldiklių. Sojos padažo ryžiams… Nustebsite, kiek kalorijų yra šiuos iš pirmo žvilgsnio nekaltuose prieduose. Būtent jie ir gali sužlugdyti visą lieknėjimo procesą, nors, iš pirmo žvilgsnio, viską darysite teisingai.


Visi šie subalansuoti valgiaraščiai los.lt sveikos mitybos klube.

Panašūs straipsniai