Sveikatingumo guru sako, kad kava ir aliejus idealus derinys

Vakaruose plinta nauja mada – aliejinė kava. Šiam gėrimui priskiriama ne viena sveikatai naudinga savybė. Būk tai jis prideda energijos, padeda sulieknėti, ilgiau išlikti budriam.

Kaip rašo „The Daily Mail“, kavos išsinešimui tinklai šį gėrimą jau įtraukia į meniu.

Deivas Asprėjus, vienas iš žymių sveiko gyvenimo būdo propaguotojų, kavą su jako pienu ir aliejumi išmėgino keliaudamas į Tibetą. Dabar pagal jo receptą gaminamas gėrimas vadinamas „riebiu juoduoju“ arba „paleo kava“. Deivas tikina, kad šis gėrimas energijos suteiks bent 6 valandoms, o kūnas visą dieną padidintu tempu degins kalorijas.

Deivo Asprėjaus receptas:

Imami keli lašai trigliceridų aliejaus lašai (kalbant ne moksliškai, tinka rafinuotas kokoso aliejus). Pridedami keli arbatiniai šaukšteliai lydyto nesūdyto sviesto. Visa tai suplakama iki putojimo ir supilama į kavą.

Gėrimos skonis specifinis, jis pats pakankamai riebus. Dietologai, įvertinę šį receptą, sako, kad jis nėra skirtas svorio metimui ir netgi kenksmingas organizmui, nes didina cholesterolio kiekį.

Panašūs straipsniai

Komentarų: 1

  1. As pati geriu bulletprof kava kas diena iki 14:00 . Energijos duoda labai daug ir proto astrumo. As pasidarau 2 termoso puodelius kavos (apie 750 ml) is 3 saukstu svieziai maltos kavos, 1 sauksto brain octane oil, 30 g nesudyto sviesto. Skonis kaos kamp latte, tik jauciasi riebesne truputi , geriu be cukraus.
    Kas ape kolesteroli, tai turejau labai padidejusi, bet po 6 menesiu bulletprof kavos ir bulletproff maisto programos , jis sumazejo .